DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Grupi i Rithemelimit del në konferencë, zbulon marrëveshjen e re mes Ramës dhe Alibeajt

Para 3 min sot.com.al

Ministrja Arsimit: 25 Maji ditë pushimi institucionet arsimore publike dhe private në qarkun e Tiranës

Para 3 min shqiptarja.com

Operacioni i SPAK kundër krimit të organizuar, lokalizohen 2 të shpallur në kërkim! Kontrolle në 3 pallate te Liqeni i Thatë nga FNSH dhe RENEA (Video)

Para 3 min shqiptarja.com

Aktivisti: Gjukanoviç dhe Berisha e ka ndihmuar Millosheviçin më shumë se shumë të tjerë

Para 3 min shqiptarja.com

Super-operacioni i SPAK/ FNSH dhe RENEA mësyjnë tek Liqeni i Thatë në Tiranë, dyshohet se fshihen personat e kërkuar

Kancelari gjerman pritet ta vizitojë Ballkanin Perëndimor para 23 qershorit

Para 5 min shenja.tv

Opozita kërkon shkarkimin e Bordit të ZRRE-së: Është kapur nga Qeveria

Para 5 min nacionale.com

Gazeta austriake denoncon skandalin e një histori korruptive që "mund të trondisë politikën shqiptare"

Para 6 min lajmifundit.al

Presidentja Osmani përkujton 23 vjetorin e Masakrës së Dubravës

​PDK-ja kërkon shkarkimin e menjëhershëm të Bordit të ZRRE-së - KosovaPress (Video)

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme