DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Muharrem Xhafa: Berisha s’hedh dot baltë ndaj LANÇ, koha të pranojë se ka qenë komunist i thekur dhe pastaj e drodhi, PD krijesë e Ramiz Alisë

Para 3 min sot.com.al

Spartak Ngjela: Metën e Berishën i ka bërë bashkë korrupsioni dhe frika e SPAK, nuk trembet SHBA me

Para 3 min sot.com.al

Varianti i ri i COVID-19, Omicron

Para 7 min telegrafi.com

Reciprociteti me Serbinë kokë për kokë, pas ndalesës së ministrave kosovar për vizitë luginës së Preshevës, të mbyllet kufiri për të gjitha vizitat e zyrtarëve serb në shtetin e Kosovës

Bardhi mesazh demokratëve: Mos iu besoni ithtarëve berishistë, janë të njëjtët që nuk ju hapën derën në pushtet, më 18 dhjetor Kuvendi i bashkimit

Para 12 min sot.com.al

PD dhe PS sherr për Enver Hoxhën, deputeti Bujar Çela vlerëson figurën dhe merr mbështetjen e komunistëve, demokratët kërkojnë të ndëshkohet

Para 12 min sot.com.al

AXHENDA NDËRKOMBËTARE 30/11/2021 (Video)

Para 12 min ata.gov.al

Nuk ndalen debatet në PD, Berisha sulmon ambasadoren Kim, Luan Baçi akuza Bashës për spostimin nga dega e Fierit

Para 12 min sot.com.al

Provokon sërish Berisha, Luftën Nacionalçlirimtare e cilëson vëllavrasëse, akuza partizanëve për gjenocid dhe krime

Para 12 min sot.com.al

​Dita Ndërkombëtare e Viktimave të Luftës së Armëve Kimike

Para 17 min botasot.info

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme