DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Ulet numri i infektimeve/ Greqia rihap dyqanet, zv. kryeministri: Masat e bllokimit do të kthehen përsëri nëse...

Para 2 min top-channel.tv

Çfarë ndodh nëse një president nuk largohet?

Para 3 min shqiptarja.com

IPPR: OBSH dhe Kina mund të reagonin më shpejtë ndaj COVID-19

Para 4 min lapsi.al

Greqia rihap dyqanet, zv. kryeministri: Masat e bllokimit do të kthehen përsëri nëse…

Para 5 min lajmifundit.al

Meksika, apel SHBA-së të reformojë politikat e imigracionit

Para 5 min kosovapost.net

Mbi 10 mijë të vaksinuar kundër gripit sezonal në QKMF-në e Prishtinës

Para 5 min insajderi.com

Në prag të inaugurimit të Bidenit

Para 6 min gazeta.mk

Mbi 10 mijë persona vaksinohen kundër gripit sezonal në QKMF-në e Prishtinës

Para 7 min gazeta.mk

Vuçiq: Zaev kontribuoi që Serbia t’i jepte 8.000 vaksina Maqedonisë së Veriut

Para 7 min shenja.tv

Ngërçi, Fatmir Mediu: Lulzim Basha të bëjë një aritmetikë të thjeshtë, koalicioni me PR është në interes të PD

Para 7 min gazetatema.net

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme