DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Komiteti Nobel i shqetësuar për fatin e bashkëshortes së Liu Xiaobos

Para 2 min aab-edu.net

Infektohet me koronavirus zyrtarja e AKR-së: Ndjej dhimbje të forta në të gjithë trupin

Para 3 min botasot.info

Mazhoranca nuk do të presë “Venecian” për Kodin Zgjedhor, Rama: Procedura është e qartë

Para 4 min ina-online.net

ANALIZA: Zgjedhjet në SHBA, "përcaktuese" për vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi (Video)

Para 5 min gazetatema.net

Aliyev: Ata që duan armëpushim i dërgojnë armë Armenisë

Para 6 min gazetaere.com

Kurti kërkon zgjedhje të jashtëzakonshme: Vonimi i tyre, i pamundur

Para 6 min ilirianews.mk

“Sherri” tipik ballkanik bullgaro-maqedonas vazhdon: I kujt është Goce Delcev?

Para 8 min infoshqip.com

Xhinset përtej Bllokut Lindor, rasti i veçantë i Jugosllavisë komuniste  

Para 8 min respublica.al

"Testet masive dhe të atyre me shenja klinike, të nevojshme”/ Mjeku tregon pse s’duhet të trembemi: 93% e kalojnë fare lehtë virusin, mbyllja e kufijve... (Video)

Erdogan u bën thirrje turqve të bojkotojnë mallrat franceze

Para 9 min ina-online.net

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme