Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

"Ne nuk mund të kënaqemi kurrë me drejtësi gjysmake", Besart Xhaferri reagon ashpër: Ishin të arrestuar vetëm personat që ndodheshin aktualisht në burg ose ata që kishin ndërruar jetë

Para 4 min sot.com.al

Rezoluta anti-korrupsion e PS-së, Rithemelimi pa qëndrim për votën

Para 11 min balkanweb.com

Syri Digital (Video)

Para 15 min syri.net

Dardan Krivaqa e Arbër Sejdiu në rigjykim, deklarohen të pafajshëm për vrasjen e Marigona Osmanit

Para 16 min balkanweb.com

Idrizi pro koalicioneve: Duhet një ekip i ri opozitar për të mundur Ramën. Mund të garojmë vetëm

Para 19 min kohajone.com

MPB po vepron lidhur me të shtënat në kremtimin e “Vlen”-it pas fitores në Llërcë të Tetovës

Para 20 min botashqip.com

Meta sulmon Ramën e SPAK, mburr Vuçiçin: Drejtësinë me regji e patronazhistët do hidhen te Lana, s'janë trima230

Para 20 min javanews.al

‘Duhet ekip i ri opozitar për të mundur Ramën’, Idrizi ende i skeptik krah kujt do ‘rreshtohet’ për zgjedhjet parlamentare

Para 26 min shqiptarja.com

Dekriminalizimi/ KQZ çon në Prokurori kryebashkiakun PS të Libohovës! PD: Hide, fshehu faktin se po hetohej për kultivimin e kanabisit në Gjirokastër (Video)

Para 26 min shqiptarja.com

Arrestohet ish-miss-i i SHBA, ja për çfarë akuzohet

Para 26 min sot.com.al

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme