Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

U hoqi licencën dy kompanive për mikrokreditë, Banka e Shqipërisë njoftim të rëndësishëm për klientët: Në rast se keni...

Para 1 min sot.com.al

I mituri qëllon me armë drejt një personi

Para 2 min balkanweb.com

U hoqi licencën dy kompanive për mikrokreditë, Banka e Shqipërisë njoftim zyrtar për klientët: Nëse keni ankesa...

Para 5 min top-channel.tv

Gratë zgjedhin edhe profesione që kanë qenë “ekskluzive” vetëm për meshkuj!

Para 11 min botashqip.com

Vajza e shkrimtarit Petro Markos merr certifikatën e shtëpisë së babait.: Do ta kthej në muze dhomën e babait!

Para 28 min lajme.rtsh.al

Qëllon veten me armë policja në Qytetin Studenti, mbetet pa jetë

Para 31 min droni.al

ZYRTARE/ Vjen firma, Juventus rinovon me mbrojtësin

Para 42 min balkanweb.com

Qellohet me pistoletë oficeri i Gardës së Republikës

Para 47 min droni.al

Oficeri i gardës

Para 47 min syri.net

AAK-ja shpreson në rrëzimin e Kurtit javën tjetër, në VV thonë se kryeministri nuk shkarkohet nga një parti me 8 deputetë

Para 51 min botashqip.com

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme