DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Marrëdhënia intime pas shkurorëzimit

Para 19 min kosovarja-ks.com

“CMT Music Awards 2020”: Çfarë duhet të dini përpara evenimentit madhështor

Para 20 min telegrafi.com

Loredana Zefi thekson format trupore me veshjen e ngushtë

Para 22 min literal.media

​As selfi nuk mundet: Ky vend evropian ndalon përdorimin e telefonave mobilë gjatë ngasjes

Para 22 min indeksonline.net

Simptomat që njerëzit përjetojnë pas ndarjes nga partneri, si t'i përballoni

Para 26 min albeu.com

Nga një bionde e përbetuar në një flokëkuqe të zjarrtë

Para 26 min insajderi.com

Me 27 të ftuar dhe gjithçka e personalizuar, dalin pamjet nga festa luksoze e ditëlindjes së Lori Hoxhës

Para 26 min 04online.info

Rita kujton me emocion gjyshin e saj, regjisorin Besim Sahatçiu

Para 33 min periskopi.com

Habit këngëtarja: Kam parë ufo, i panë dhe të tjerë

Para 34 min botasot.info

Kim Kardashian feston ditëlindjen, sa vjet mbush ajo sot

Para 38 min ballkani.info

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme