DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Mexico City po fundoset me një shpejtësi alarmante, dhe kjo është e pandalshme

Para 6 min medial.mk

Emocione të forta në “Përputhen”, mesazhi që bëri të gjithë në studio me lot (Video)

Para 6 min literal.media

Pse sot Mevlani bashkë me të gjithë shpërthyen në lot

Jeta e këtyre 4 shenjave do të ndryshojë në mënyrë dramatike muajt e ardhshëm

Para 10 min indeksonline.net

Emocionuese! Të gjithë në studion e Për'puthen shpërthejnë në lot, çfarë i ndodhi Mevlanit?

Para 16 min lajmifundit.al

Mexico City po fundoset me një shpejtësi alarmante, dhe kjo është e pandalshme

Para 18 min gazeta.mk

Pse njerëzit e famshëm janë më të prirur për të përjetuar gjendje ankthi të rënduar?

Para 20 min telegrafi.com

Mexico City po fundoset me një shpejtësi alarmante, dhe kjo është e pandalshme

Para 22 min tetovasot.com

Konkurrenti i “Për’puthen” kërkon 6 mijë euro për një story në Instagram

Para 26 min alsat.mk

"Ia doli vetë, nuk kishte as miq e as lekë", Bujar Asqeriu nuk i mban dot lotët

Para 32 min sot.com.al

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme