DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Numri i të vdekurve nga tërmeti në Turqi shkon në 35

Para 0 minlajmi.net

Koci: Prokuroria nën presionin e publikut po ngritë aktakuza pa i grumbulluar provat

Para 0 minlajmi.net

Hansi Flick i kënaqur me fitoren e Bayern: Tri pikë kruciale për ne

Para 0 minlajmi.net

Ndahet nga jeta aktivisti i LDK-së

Para 1 minkosovapost.net

Reali shmang turpin në fund ndaj Brugge, Atalanta humbet sërish

Para 1 minkohajone.com

Pastrohet Liqeni i Badovcit

Para 1 minkosovapress.com

Pastrohet Liqeni i Badovcit

Para 1 mininsajderi.com

Debuton Young, ja formacioni i Contes përballë Cagliarit

Para 1 minkohajone.com

Teneqepunuesit e tre brezave në Podujevë

Para 1 minkoha.net

Fatura e tërmetit/ Rama: Po punojmë me BE dhe Bankën Botërore, jemi mbi 1 mld euro (Video)

Para 2 minkohajone.com

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO