DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Zgjedhjet lokale do të kushtojnë 4.2 milion euro (Video)

Para 2 min strugalajm.com

“Mendoja se njerëzit ndryshojnë“, Dede shpjegon largimin nga Tirana: Më erdhi Halili dhe më tha…

Vajzës sime që la Shqipërinë, për Amerikën

Para 2 min shqiptarja.com

Kompania amerikane e numërimit të votave dorëzon padi 1.3 miliardë dollarë kundër avokatit të Donald Trump

Para 2 min shqiptarja.com

Vaksinimi anti-Covid, Bashkimi Europian jep lajmin e mirë për vendet e Ballkanit

Para 2 min sot.com.al

Si u plagos rëndë shqiptari në Greqi/ Mediat fqinje zbardhin dinamikën e ngjarjes: Dy grupe u përleshën dhe qëlluan me pesë plumba 27-vjeçarin! Pistat ku po heton policia (Video)

Përplasje në distancë Hafizi-Halili, ish-trajneri: Ai nuk e do Tiranën, është gangrena! Ka marrë në qafë edhe... djalin

Formacionet zyrtare: Wycombe (Video)

Para 3 min literal.media

Të përdorësh Nard Ndokën si varkë shpëtimi për Ndragetën, mund të bëhesh meme

Para 3 min medial.mk

Arrihet marrëveshja mes Romës dhe Allegrit

Para 3 min medial.mk

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO