DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Llapi licencohet, ndonëse pesë lojtarë pretendojnë se u ka mbetur borxh

Para 6 min koha.net

Ndeshja ndaj Betisit, e fundit për 3 yje të mëdha te Reali

Para 8 min botasot.info

U mundën në finalen e Europa Ligës ndaj Frankfurtit, flet trajneri i Rejnxhërsit: Mëkat të humbasësh kështu... (Video)

Para 15 min panorama.com.al

Ja çfarë do të ndodhë në kryeqytet ditën e finales së Conference League

Para 16 min abc24.al

Tottenham, Inter dhe Aston Villa të interesuara për transferimin e Henrikh Mkhitaryan

Para 17 min arbresh.info

Xhaka prioritet i Romës për mesfushën, por në listën e Giallorosëve janë edhe dy mesfushë të tjerë nga Liga Premier

Para 18 min telegrafi.com

Mbappe mund t’i zgjedhë vetë trajnerët dhe lojtarët

Para 19 min botasot.info

Manchester City prezanton fanellën e re të frymëzuar nga Colin Bell

Para 19 min botasot.info

Nesër mbahet grumbullimi i dytë i Kosovës U16 (Video)

Para 23 min zeri.info

Top Channel/Gafa e George W.Bush për luftën e Ukrainës bën xhiron e rrjetit! (Video)

Para 24 min top-channel.tv

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme