DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Mjekët amë kërkojnë nga qeveria një paketë masash për të trajtuar pasojat ekonomike të krizës

Para 12 oreportalb.mk

RMV, Prej nesër fillon pagesa e pensioneve të majit

Para 12 oreportalb.mk

“Reforma, Gjiknuri: Shkurtohet periudha zgjedhore, dakordësi për kuotën gjinore dhe financim miks

Para 12 orenoa.al

COMUNICATO UFFICIALE: ZLATAN IBRAHIMOVIĆ

Para 12 oret.co

U largua nga stërvitja i dëmtuar, Milani del me komunikatë zyrtare për gjendjen e Ibrahimoviç

Para 12 orepanorama.com.al

Britania do ta testojë Remdesivirin te të infektuarit, besohet se e shkurton kohën e shërimit (Video)

Para 12 oreliteral.media

Mali i Zi, lejon ndeshjet dhe publikun në stadium

Para 12 oremedial.mk

Kryeministri holandez nuk e vizitoi nënën që po vdiste për t’i respektuar masat kundër COVID-19

Para 12 oremedial.mk

Përfundon mbledhja për reformën zgjedhore, palët dakordësojnë në 3 pika

Para 12 oreopinion.al

Ramush Tahiri pret që Kushtetuesja të vendosë në favor të dekretit të Presidentit Thaçi

Para 12 oreperiskopi.com

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO