DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

GRUBI: Jankullovska është në burg, ndërsa Gruevski në arrati por e pret burgu

Para 5 min medial.mk

Turqia: Gati për luftë në Nago-Karabak, nëse Azerbajxhani na e kërkon

Para 9 min botasot.info

Sfida e votimit në SHBA

Para 13 min telegrafi.com

Skuadra e re, tmerri i vjetër: Bayern Munich kthehet në makth për Luis Suarezin (Video)

Para 13 min telegrafi.com

Lladrovci tregon se kush po e ndot lumin Drenica

Para 15 min kosova.info

Gërxhaliu shprehet optimist: Besoj se do të kthehen paratë e 2 milionëshit

Para 16 min klankosova.tv

Trajneri spanjoll drejton Kosovën për ndeshjet ndaj Malit të Zi dhe Suedisë

Para 16 min indeksonline.net

Rritet numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

Para 17 min gazetablic.com

Zëvendëskryeministrja shkarkon këshilltaren për të cilën u tha se babai i saj përfitoi nga 2 milionë eurot e vjedhura

Para 17 min fishmedia.info

Kafeneja Jonë si Nostradamusi, ia qëlloi dy herë me zhvillimet në Kosovë (Video)

Para 18 min botasot.info

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO