DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Zbulohet misteri: Ja pse statujat egjiptase kanë hundën e thyer

Para 3 minballkani.info

Kërkohet mazhordom për kështjellën e

Para 4 mintop-channel.tv

Taksisti që dikur ishte njëri nga yjet e futbollit kosovar

Para 8 minkoha.mk

Roberti flet për ribashkimin "e mundshëm" me Norën në të ardhmen

Para 10 minekonomiaonline.com

Të gjitha karakteristikat që i bëjnë Binjakët unikë dhe shumë të dëshiruar

Para 15 minkosovarja-ks.com

Problemet me të cilat përballen nënat e reja gjatë shtatzënisë dhe pas lindjes

Para 16 mintvklan.al

Doni të dini se çfarë ndjenë realisht personat që ju rrethojnë? Ja një udhëzues i shkurtër se si t’i “lexoni” fytyrat e njerëzve

Para 19 minbotasot.info

Zbulohet detaji i “turpshëm” në lidhjen e CR7 dhe Georgina-s/ Çdo muaj ai i jep 50,000 deri në 100,000 euro...

Para 23 minstandard.al

​Zbulohet misteri: Ja pse statujat egjiptase kanë hundën e thyer

Para 25 mingazetablic.com

Koronavirusi: Merret vendimi për Çmimin e Madh të Vietnamit

Para 28 minkoha.mk

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme