Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Do e shohim opinioniste në Big Brother VIP 3? Përgjigjet Balina Bodinaku

Para 0 min shqiptarja.com

Rita Ora shfaqet plot shkëlqim, në fotografitë e fundit në Australi

Para 1 ore lajme.mk

Thaҫi: Kurti nuk ka takat t'i ndihmojë shqiptarët e Maqedonisë së Veriut

Para 2 ore ina-online.net

Qeveria shkrin shoqatat e biznesit dhe krijon Dhomën Ekonomike Kombëtare, bizneset kundër

Para 2 ore balkanweb.com

Statovci pjesë në Forumin Parlamentar të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar

Para 2 ore botashqip.com

Statovci pjesë në Forumin Parlamentar të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar

Para 3 ore orainfo.net

Meta shpjegon me etikë videon ku reciton vargjet “Prill-Maj, p**** mos iu ndaj”. Nuk është ‘p***’, është ‘Vlora’

Para 3 ore droni.al

Podujevë, shpërndahen makina qepëse për biznese

Para 3 ore gazeta.mk

Meta ngrihet në këmbë për t’i dërguar video-selfie Edi Ramës nga telefoni i Fevziut

Para 3 ore tvklan.al

Ilir Meta i nis videon për Fevzon, Edi Ramës: Do të këmbehesh me Fredin

Para 3 ore droni.al

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme