DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kreu i bankës më të madhe në SHBA kërkon heqjen e kriptovalutave: Shërbejnë vetëm për paratë e paligjshme

Para 5 min javanews.al

“Roads untraveled”, ekspozita e ATSH që sjell udhët e pashkelura në panairin Klik Ekspo Group

Para 8 min businessmag.al

DASH: Marrëveshja e NATO-s ka hyrë në fuqi për Maqedoninë e Veriut

Para 15 min infoshqip.com

Kreu i bankës më të madhe në SHBA kërkon heqjen e kriptovalutave: Shërbejnë vetëm për paratë e paligjshme

Para 27 min a2news.com

Kreu i bankës më të madhe të Amerikës: Qeveria duhet të shkatërrojë kriptovalutat (Video)

Para 29 min veriu.info

Retkoceri: Ne votuam për të liruar dhe kursyer qytetarët nga rritja e padrejtë e tatimit në pronat e tyre

Para 33 min insajderi.org

PDK e Prishtinës e voton faljen e tatimit në pronë

Para 37 min indeksonline.net

INTERPOL-i shpall në kërkim edhe ish-shefin e Njësisë Speciale në veri

Para 45 min veriu.info

RMV, filloi debati në Komision për propozim-buxhetin e vitit 2024, janë parashtruar 272 amendamente

Para 45 min top24.mk

​Kryeqyteti miraton vendimin për faljen e tatimit në pronë në vlerë 75 euro

Para 48 min mesazhi.com

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme