Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Humb jetën 25-vjeçari shqiptar në Itali, kamionin që po e drejtonte u përplas në mënyrë fatale

Para 7 min infosot.com

Inteligjenca Artificiale mund të klonojë zërin për 15 sekonda

Para 15 min albinfo.ch

SHBA do të tërheqë ushtarët e saj nga ky vend

Para 40 min kosova-sot.info

Aksident në Fier, drejtuesi i dehur përfundon në kanal

Para 41 min noa.al

Bëhet virale videoja e gruas që thyen xhamin e Lamborghinit duke kërcyer mbi të

Para 43 min telegrafi.com

Shoferi i dehur përfundon në kanal, nxirret nga banorët e zonës në Fier dhe transportohet në spital

Para 54 min botasot.info

Aksident i RËNDË në Fier/ Shoferi i dehur përfundon me makinë në kanal

Një dështim inteligjent!

Para 1 ore botasot.info

Kurti jep detaje nga vizita në Bullgari: Pas Sofjes, vazhdojmë drejt Hanoverit të Gjermanisë

Para 1 ore infosot.com

Shoferi i dehur përfundon në kanal

Para 1 ore opinion.al

24 orët e fundit

Më shumë lajme