DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Bananet të shëndetëshme për gjumë

Para 2 min arbresh.info

Rritje e lehtë për dollarin, por euro.../ Çfarë po ndodh me kursin e këmbimit sot

Para 20 min gazeta-shqip.com

Mos punoni mbi 55 orë në javë, rrezikoheni nga depresioni

Para 27 min gazeta.mk

Portokalli i artë në shërbim të shëndetit

Para 40 min kosova-sot.info

Kundër gripit dhe alergjive, ja si të përgatisni çajin shërues të shegës dhe piperit të zi

Ndryshimet që ndodhin në organizëm pas lënies së duhanit

Para 1 ore ballkani.info

Inflamacion i rëndë i mushkërive: 7 simptoma paralajmëruese të pneumonitit që duhet të dini

Para 1 ore tvklan.al

Çfarë ndodhi? Në fokus kërcënimi bërthamor, zbulohen prapaskenat e takimit të shefit të CIA-s me homologun rus. Ja plani për të parandaluar një luftë shkatërrimtare

Para 2 ore sot.com.al

Po realizonte një sfidë në Tik Tok, 17-vjeçarja nga Shkupi pëson djegie në trup

Para 2 ore tetova1.mk

Ju del gjumi gjatë natës, kjo është një shenjë se kolesteroli po ju bllokon arteriet

Para 2 ore lajme.mk

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme