Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kuvendi me 77 vota “për” e zgjodhi Qeverinë me kryeministër Hristijan Mickoski

Para 3 ore botashqip.com

Kuvendi me 77 vota “për” e zgjodhi Qeverinë me kryeministër Hristijan Mickoski

Para 3 ore zhurnal.mk

I mori jetën një personi dhe çoi në spital 5 të tjerë/ Aksidenti i 5-fishtë në Prishtinë, dyshohet se shkak ka qenë një polic, arrestohet

Para 4 ore balkanweb.com

Rrëshqitje e dheut në rrugën Shkup

Para 5 ore zhurnal.mk

Mes aludimeve për ndarje nga Affleck, JLO shijon e vetme pushimet në Itali

Para 6 ore syri.net

Argita në krye të PD? Berisha: Askush nuk mund të përdorë trashëgiminë familiare

Para 6 ore lapsi.al

“Paralizohet” aksi Shëngjin-Kurbin, radha e makinave shkon në 12 kilometra (Video)

Para 7 ore balkanweb.com

Çfarë është goditja nga dielli? A i keni pasur këto simptoma?

Para 7 ore syri.net

Top Channel/ Greqi, aksident i rëndë!Ndërron jetë 25-vjeçari shqiptar, makina e bërë ‘copë e çikë’ (Video)

Para 7 ore top-channel.tv

Çfarë është goditja nga dielli? Ja si të mbrohemi

Para 7 ore opinion.al

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme