DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kamenicë: Mbahet turniri i ping-pongut dhe i shahut

Para 43 min2lonline.com

Komentuesit e grijnë Ramën në statusin ku sulmon Gazetën Express dhe T7

Komentuesit e grinë Ramën në statusin ku sulmon Gazetën Express dhe T7

Berat Buzhala zbulon se çfarë kishte bërë Rexhep Qosje gjatë luftës: ‘E ka rru mjekrën për mos…’ Flet edhe për vrasjen e Fehmi Aganit

Para 1 orebotasot.info

Blerim Latifi thotë se Rexhep Qosja ia ka huqur kuptimit të fjalës "shovinist"

Para 1 orelajmi.net

Filozofi Blerim Latifi e nxjerr qesharak Rexhep Qosjen, nuk e di çfarë është shovinizmi

Para 1 oreliteral.media

Ia huq keq Rexhep Qosja, kjo çfarë ka shkruar s’ka të bëj me një akademik

Para 1 orebotasot.info

Turqishtja dhe shqipja kanë rreth 5.000 fjalë të përbashkëta

Para 1 oretop-channel.tv

Dumoshi takohet me tenorin Ramë Lahaj

Para 1 oretelegrafi.com

Ministrja Dumoshi takohet me tenorin Ramë Lahaj

Para 2 orearbresh.info

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme