DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Enca feston një sukses me këngën e re, por 'thumbon' kolegët

Para 7 orelajmi.net

Përplasje në KZAZ në Burrel, ka të plagosur

Basha del nga Prokuroria: Më përdorën si shpërqëndrim pas përgjimeve të Bild

Trump e tregon emrin e ambasadorit të ri amerikan në Beograd

Flaka e djeg me postimet e fundit në Instagram (Video)

Para 7 orekosova.info

Pavarësisht ndalimit me ligj, veprimtaria me lojërat e fatit po vazhdon

Para 7 orebotapress.info

Trump e tregon emrin e ambasadorit të ri amerikan në Beograd

Para 7 orebotapress.info

Interi planifikon të ofrojë Icardin dhe para për Lukakun

Para 7 oretelegrafi.com

Edona shfaqet me pamje nga deti, po e shoqërojnë dy zemrat e saj

Para 7 orekosova-sot.info

Skuadra e madhe angleze kërkon Hysajn

Para 7 orekoha.net

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

Vendosja e Shqiponjës në Podujevë (Video)

Sot 11:09 - www.botasot.info

Në Arabinë nxehtësia përvëluese shkrin makinat

Sot 10:21 - www.gazetaexpress.com

24 orët e fundit

Më shumë lajme