DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Rigoni kundër kollës

Para 10 minbotasot.info

Studimi: Njerëzit që pinë kafe çdo ditë kanë kocka më të forta

Para 12 minekonomiaonline.com

3 arsye të forta sipas studiuesve pse duhet t'a zëvendësosh kafen me ҫajin e zi

Para 23 minsot.com.al

Ata që hanë bukën e bardhë, gjalpin dhe mishin e kuq zakonisht vdesin më të rinj

Para 26 minliteral.media

Studimi: Njerëzit që pinë kafe çdo ditë kanë kocka më të forta

Para 26 minlajmi.net

Gripi, epidemia po zbutet/ Më pak të prekur në spital me komplikacione

Para 29 minlexo.com.al

1 lugë mjaltë me kanellë në ditë mund t'ju ''ndryshojë'' jetën, të gjitha arsyet pse duhet ta provoni sa më parë

Nuk mund të mungojnë në tryezë, ushqimet që forcojnë zemrën

Para 49 minalbeu.com

Shkoi me temperaturë në urgjencë, mjekët vënë "duart në kokë" pasi panë organin gjenital të 43-vjeçarit

Para 52 minsot.com.al

Për darkë të shijshme që shkrihet në gojë: Qervishin me qofte shërbejeni me bukë Brotchen

Para 56 mintelegrafi.com

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme