DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Të hënën fillon puna në gjykata pa prezencën e mediave dhe publikut

Para 0 minbotasot.info

Komisioni i Venecias vulos përfundimisht: Presidenti kishte të drejtë me emërimet në Kushtetuese

Para 1 minbotapress.info

Hollywood-i reagon ashpër për vrasjen e George Floyd (Video)

Para 3 minzeri.info

Abrashi: LDK-ja e bëri Kurtin kryeministër

Para 5 minlajmi.net

Pa u publikuar aktgjykimi i plotë nga Kushtetuesja, seanca për votimin e qeverisë së re nuk do të thirret

Para 5 minliteral.media

LDK-ja i reagon VV-së, pas akuzave se është bërë “marionetë e Thaçit” (Video)

Para 5 minliteral.media

Twitteri i shton një paralajmërim postimit të Presidentit Trump (Video)

Para 5 minliteral.media

Të hënën fillon puna në gjykata pa prezencën e mediave dhe publikut

Para 5 minperiskopi.com

Murati: Thirrja për mosrespektim të vendimit të Kushtetueses, është thirrje për anarki

Para 6 minrajonipress.com

Abrashi i VV-së i quan subjektet politike marioneta të Thaçit; Abrashi i LDK-së: Ndjej keqardhje për këtë gjuhë të VV-së

Para 6 minklankosova.tv

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme