DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Pioli: Nuk mendojmë për derbin

Para 4 min botasot.info

Hasani shumë afër transferimit tek kjo skuadër

Para 4 min botasot.info

Milani “blindon” dy lojtarë

Lajm i keq për Brendan Rodgers, Vardy do të operohet

Para 15 min gazetablic.com

Superkupa e Kosovës luhet në këtë stadium të Antalias

Para 16 min periskopi.com

Conte: Nesër ne duhet të jemi në 110% tonë

Para 17 min kosova-sot.info

Basketbolli kosovar vazhdon në fundjavë, derbi në Prizren (Video)

Para 20 min zeri.info

E thotë Pioli, Mandzukic pritet të luaj nesër (Video)

11 Marsi, data kur Neymar nuk luan futboll dhe mund të mungojë edhe ndaj Barcelonës - KosovaPress

Para 22 min kosovapress.com

Arrin në Milano ylli i Chelseat, pritet zyrtarizimi i tij

Para 24 min botasot.info

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

Më shumë lajme