DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

“Isha në kontakte me Romën”, Konte zbulon prapaskenat: Ja pse refuzova verdhekuqtë (Video)

Para 15 orepanorama.com.al

“Isha në kontakte me Romën”, Konte zbulon prapaskenat: Ja pse refuzova verdhekuqtë

Para 15 orepanorama.com.al

Nuk ka kontratë me FSHF-në, Napoli gati të “rrëmbejë” Edi Rejën nga Shqipëria

Para 15 orebalkanweb.com

Nuk kthehet se ka frikë nga tërmeti, Kukësi bën gati “divorcin” me mbrojtësin maqedonas

Para 15 orekohajone.com

Babai i Pep Guardiolës beson se i biri do të kthehet tek Barcelona

Para 15 oresyri.net

Në Ballsh ka optimizëm para ndeshjes, skuadra e Dovedan presion “demave” me ish-ët dhe afrikanët

Para 15 orepanorama.com.al

“Mane zhvilloi një sezon të shkëlqyer”, flet Mesi: Është turp që senegalezi nuk...

Para 15 orepanorama.com.al

Ylli i Ajaksit i dhuroi fanellën, djaloshi e shet për 1 mijë euro

Para 15 orepanorama.com.al

Liga e Kombeve, përcaktohen vazot. Shqipëria dhe Kosova rrezikojnë të gjenden në të njëjtin grup!

Para 15 orebalkanweb.com

Fenerbahce interesohet për një tjetër futbollist nga Kosova

Para 15 oresyri.net

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme