Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

E papritur! Nuk besojnë te skuadra e tyre, tifozët e Milan u shesin biletat rivalëve të Inter

Para 4 min telesport.al

Zgjedhjet në Veri, Qeveria e Kosovës kërkesë Bashkimit Europian: I përmbushëm detyrimet, hiqni masat e marra ndaj nesh

Para 6 min noa.al

Ishte gol apo jo? Teknologjia zgjidh rastin e dyshimtë të Real-Barcelona

Para 10 min syri.net

Zgjedhjet në Veri, Qeveria e Kosovës kërkesë Bashkimit Europian: I përmbushëm detyrimet, hiqni masat e marra ndaj nesh

Para 14 min balkanweb.com

Giuntoli konfirmoi teknikun Allegri, tifozët i dalin kundër: lind hashtagu #GiuntoliOut

Para 14 min lapsi.al

Mercedes thumbon Verstappen: Qëndron te Red Bull vetëm sepse ka makinën më të mirë

Para 15 min telesport.al

Vdekja e papritur e një këngëtareje ungjillore

Para 17 min tesheshi.com

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj paraqitet në SPAK me hard disk për të marrë dosjen e sterilizimit

Para 19 min lapsi.al

36 kamera në 'Bernabeu', por nuk e fokusuan dot golin fantazmë të Barçës!

Para 21 min syri.net

Jurgen Uldedaj shpallet kampion i Europës në

Para 22 min bordo.al

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme