Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Momenti qesharak kur dy labradorë kapen në kamera duke vjedhur bukë në një pompë benzini

Para 1 min arbresh.info

"Një tjetër dhimbje për 125 familjet e pengjeve”, gjenden tre trupa tjerë të pajetë të pengjeve izraelite të mbajtura nga Hamasi

Para 1 min top-channel.tv

Mbledhja e KDK-së, Meta jep udhëzime: Dhëmbë për dhëmbë me patronazhistët! Nuk janë trima, mos bëni tolerime

Para 3 min shqiptarja.com

Pse prokurorët e SPAK nuk kanë mandat të dytë?

Para 19 min kohajone.com

Maqedonci takon Ulutashin, e vlerëson bashkëpunimin KFOR-FSK

Para 25 min botashqip.com

Vetaksident në Pejë, vetura bie në lumë

Para 25 min botashqip.com

Krasniqi u dërgon letër Kurtit, Abdixhikut e Haradinajt: Zgjedhjet e reja janë domosdoshmëri qytetare

Para 25 min botashqip.com

Gjendet pa shenja jete 64-vjeçari në Maliq

Para 26 min noa.al

Policia e Kosovës për herë të parë merr letër urimi nga Departamenti Amerikan i Drejtësisë

Para 27 min botashqip.com

Rebelët Huthi pretendojnë se kanë kryer sulme të reja ndaj anijeve

Para 37 min shqiptarja.com

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme