DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Gjyqi për “detin” në Hagë zgjat 3-5 vite, profesori grek: Hapat e radhës që do të ndjekin dy vendet

Para 1 min gazetadita.al

Të njëjtë por edhe shumë të ndryshëm, ku dallojnë femra dhe mashkulli Akrep

Para 3 min albeu.com

Kryediplomati turk diskuton situatën në Malësinë e Karabakut me homologun azerbajxhanas

Para 3 min arbresh.info

Italia sërish me numër të lartë të të infektuarve

Para 7 min albinfo.ch

Njihuni me insektin që nuk mbytet as duke u shtypur nga një makinë (Video)

“Hyn në restorante dhe mezi kalon”/ Brataj tregon se çfarë rrezikojmë në këtë fazë të pandemisë

Para 7 min noa.al

Bajerni traumatizon Suarezin, në dy ndeshje e "mbyt" me gola

A do mbyllemi sërish? Skënder Brataj zbulon se çfarë rrezikojmë në këtë fazë të pandemisë

Para 10 min gazetadita.al

FOTOLAJM/ Rama, gjenerator me vete te inceneratori i Elbasanit ‘qe prodhon energji’

Para 11 min droni.al

Lajme Shqip: Soreca nuk e përjashton mbajtjen e konferencës ndërqeveritare këtë vit: Gjykata Kushtetuese, kusht 'për të kapur trenin'

Para 12 min abc24.al

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO