DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Ambienti kërcënohet nga një problem i shkaktuar nga ndryshimet klimaterike, nëse vazhdohet kështu do të ketë ndikim në fenomenet natyrore

Para 45 minsot.com.al

Apple paralajmëron ndërprerje furnizimesh me iPhone, shkaktar koronavirusi

Para 1 oremesazhi.com

Problemet e fundit të Samsung dhe Motorola sugjerojnë se është ende herët për të blerë një telefon me ekran me palosje

Para 1 orepcworld.al

iPar Pro mund të marrë një model të ri në muajin e ardhshëm

Para 1 oremedial.mk

Shkurt, merre çmimin e fundit!  

Para 1 oretelegrafi.com

Shkurt, merre çmimin e fundit!

Para 1 oreinsajderi.com

Nëse merrni këtë mesazh në WhatsApp, mos u përgjigjni!

Para 2 oremedial.mk

Bill Gates fajëson lopët për ngrohjen globale

Para 2 oreperiskopi.com

Bill Gates fajëson lopët për ngrohjen globale

Para 2 oreballkani.info

Dalin analizat radioaktive! Këta janë telefonat më të dëmshëm për shëndetin

Para 2 oremedial.mk

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

Më shumë lajme