Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Shitet IPhone XR

Shitet

Celulare

Apple

iPhone X

Detajet

Çmimi

160 €

Kategorit
Celulare
Data
10/01/2024 15:01
Rajoni
Prizren
Shteti
Kosove
Urgjent
Po
Telefoni
+38349153433

Përshkrimi

Shitet IPhone XR i blere ne Zvicerr, pa defekte, 64GB.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38349153433

Prizren / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38349153433

Prizren / Kosove

Kontakto me shpallësin