Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne Rrugen B_1+1

Banesa

Qira

67

1

Detajet

Çmimi

290 €

Titulli
Banese me qira ne Rrugen B_1+1
Data
17/06/2024 17:13
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesë me qira në Rrugen B, te Royal Mall, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ngrohje qendrore me Termokos
Kati:3
Sipërfaqe:67
Çmimi i qirasë:
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin