KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banesa 90m2 me qira te Qafa ROZI

Banesa

Qira

90

2

Detajet

Çmimi

550 €

Titulli
Banesa 90m2 me qira te Qafa ROZI
Data
08/08/2022 09:48
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa 90m2 me qira te "Qafa" me konkretisht prane me rruga "UÇK" afer me ish "Soliterat e Qafes". Banesa pozicionohet kati pare dhe posedon:
- Dhome dite
- Kuzhine me trepezari
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Terrase

Banesa ka nje organizim tejet te kendshem formacion te shfrytezueshem, ofrohet per kohezgjatje afat te gjate, e favorshme per familje ku ka te gjitha sherbimet afer
R3337
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38349411272

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38349411272

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin