Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banesë me qira te Lagjia e Muhaxherëve

Banesa

Qira

100

3

Detajet

Çmimi

500 €

Titulli
Banesë me qira te Lagjia e Muhaxherëve
Data
18/04/2024 19:54
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në Lagjen e Muhaxherëve. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për banim.

Banesa ndodhet në katin e 3, ka të gjitha pajisjet e nevojshme dhe hapësirë të mjaftueshme për familjarë.

Sipërfaqe; 100m²
Çmimi: 500

Rënditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 3 Dhoma
• 2 Banjo
• Ballkon

Kodi: 2662

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, bit.ly/2htS4cY , si dhe
www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
www.merrmeqira.com/user/profile/smart
gjirafa.com/…
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

044393777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044393777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin