Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Citroen C3, 2019, 1.5 diesel, 79000km, manuel

2019

75,000 - 79,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

12,700 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Citroen C3
Data
16/04/2024 12:47
Targa/E doganuar në
Kosove
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Vetura eshte shume e ruajtur dhe me asgje nuk dallon nga vetura e re.

Veturen e kemi blere te re ne sallonin e Citroeniet ne Prishtine ne vitin 2019 dhe e kemi perdore vetem ne.

Eshte me transmision manuel, me vellim te motorit 1499cm3 (1.5, 75kW), eshte me nafte/diesel, e ka edhe fluidin per ndezje efikase antindotje, i ka vetem 79000km te kaluara.

Shpenzon fare pak (ne shpejtesine 80 deri 120km/ore shpenzon prej 5.5 deri ne 6 litra karburant ne 100km)

Mirembajtjen e kemi bere me rregull dhe ne menyre strikte (serviset e rregullta ne çdo 10000km te kaluara).

Vetura nuk ka patur asnje defekt deri me tani.
Ka regjistrim deri ne fund te majit 2024.

I ka dy pale goma te ruajtura mjafte mire (vere/dimer)

Çmimi eshte 12700 euro

SQARIM:
Veturen e shesim per arsye se femijet kane migrue jashte vendit dhe tani i kemi dy vetura e neve na duhet vetem njera veture.

Tjetra veture eshte Golf7 ne gjendje poashtu shume te mire, viti i prodhimit 2016 me 166000km te kaluara, automatike, 1.6 dizel;
Kjo veture poashtu i ka dy pale goma te ruajtura mire.
Ka regjistrim dri ne fund te gushtit 2024.
Çmimi i fundit eshte 13700 euro

Tel/viber/wapp +38345878777

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38345878777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38345878777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin