Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Opel Corsa 1.5 Turbo Diesel (4 dyer)/urgjent!!!

1993

250,000 - 299,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

1,550 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Opel Corsa
Data
17/06/2024 09:37
Targa/E doganuar në
Kosove
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Vetura :opel corsa dizel ,gjendje tmir me hargjime te vogla
1 vit regjistrim.

Shpërndaje

Kontakt

049806146

Peje / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049806146

Peje / Kosove

Kontakto me shpallësin