KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Skoda Octavia Combi 1.9 TDI 4X4 Viti Prodhimit 01.02.2008

2008

200,000 - 249,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

7,499 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Skoda Octavia
Data
21/03/2019 15:33
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

Skoda Octavia Combi 1.9 TDI 4X4 Viti Prodhimit 01.02.2008 Makina eka te paguar doganen dhe homologimin ka liber servisit eshte ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhure nga zvicrra

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045473473 049205600

Peje / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045473473 049205600

Peje / Kosove

Kontakto me shpallësin