Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Tata Indica 1.4 Dizell 2014 viti (URGJENT!!!)

2014

120,000 - 129,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

2,850 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Tata Indica
Data
20/04/2024 09:59
Targa/E doganuar në
Kosove
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Abs,esp,Bluetooth,aux,cd radio etj
Tata indica 2014 , 1.4 Dizell
Me servisa te kryer,vetura osht ne gjendje shum te regullt dhe I paqt,pres blers serioz boj ndrrim.
Pranoj vetem thirje :049-398-005

Shpërndaje

Kontakt

049398005

Peje / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049398005

Peje / Kosove

Kontakto me shpallësin