Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme

VW TIGUAN 3x R-line🇨🇭

2015

140,000 - 149,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

19,800 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Tiguan
Data
30/03/2024 14:17
Targa/E doganuar në
Kosove
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Shitet Vetura VW TIGUAN Full Opsione
Extra Model
E ardhur nga Zvicra 🇨🇭
Black Edition
AUTOMATIK DSG,
2.0 TDI
4 motion
8shpejtësi 7+R
150PS
2015
3x R-line
DTR + Lane Asisstent (Nuk lejon daljen nga vijat e bardha të rrugës)
Keyless go (Hapja/Mbyllja dhe Ndezja PA ÇELS)
Start/Stop - system
Autohold - system
Parking assist - system
Dritat LED para dhe mrapa
Dritat automatike
Dritat në kthesa
Dritat në pasqyre
Pasqyret automatike/elektronike
Shpejtësitë në timon
Komandat në timon
Ulëset lëkurë
Ulëset elektrike
Ulëset me nxemje
Kamerë Parkimi
Sensora Parkimi para/mrapa dhe anash
Sensora shiu
Tempomat
FULLSCREEN NAVIGACION
NAVI TOUCHSCREEN
AUX / MP3 / SD Card / BLUETOOTH
Goma dysezonale me Fellne fabrikisht ngjyrë hiri VW/R18
Tavanin e errët fabrikisht
Xhamat e pasëm të errësuar nga prodhuesi
Regjistrim deri në Dhjetor 2024
ETJ…
143 000 km të garantuara!
Vetura posedon libër servisi,
Vetura është në super gjendje,të gjitha serviset e kryera me kohë dhe nuk ka nevoj për asnjë investim.

Shpërndaje

Kontakt

044 44 49 42

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044 44 49 42

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin