DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kejvina Kthella: Jam e ftohtë, por ngrohja globale më bëri të zjarrtë

Para 0 min zhurnal.mk

Ruçi, mesazh për ndarjen nga jeta të artistit Kujtim Gjonaj: Krenari artistike e Tepelenës dhe Shqipërisë

Para 1 min top-channel.tv

Në Spitalin e Pejës 45 pacientë me COVID-19, prej tyre 10 në gjendje më të rëndë

Para 1 min telegrafi.com

Ndërron jetë artisti i njohur, Gramoz Ruçi ndan lajmin e hidhur dhe bën dedikimin prekës: Kronikan i spikatur i jetës dhe botës shqiptare!

Para 1 min sot.com.al

"Babai më bleu arkivolin e përgatiti shtëpinë", 25-vjeçarja nga Kruja tregon historinë e dhimbshme të jetës së saj: Mjekët nuk iu dhanë më shpresa!

Para 1 min sot.com.al

Qeveria nuk ndalet, tjetër koncesion për karburantet! Tri kompani do të ofrojnë shërbimin e monitorimit të vëllimit të transaksioneve në hidrokarbure. Ja sa do jetë vlera (Video)

Projekti i ri i hekurudhës Tiranës-Rinas-Durrës, Rama publikon pamjet (Video)

Para 2 min noa.al

Gjykata Speciale cakton seancën e radhës në rastin e Salih Mustafës

Para 2 min reporteri.net

Gjendet një person i vdekur në Studenicë të Istogut

Para 3 min telegrafi.com

Nomadland dhe Borat fitojnë çmimet kryesore në Golden Globes

Para 3 min medial.mk

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO