DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Goditi me grusht kundërshtarin, reagon Grezda: Nuk mund t'i duroja fyerjet e Colak!

Para 11 oresupersport.al

Zuckerberg merr kritika shkaku i Trumpit

Para 11 oretetovasot.com

Martinez drejt Barçës, Interi mendon të blejë kartonat e 3 futbollistëve!

Para 11 oresupersport.al

Familja e 15 vjeçarit do të ngrejë padi penale ndaj Ardi Veliut, avokati Shehu jep detajet (Video)

Para 11 oretop-channel.tv

Edhe 24 orë për konsensusin, debate në Open mes Mediut, Kasos, Abilekajt dhe Sulos (Video)

Para 11 oretop-channel.tv

Erebara akuzon Kryeministrin Rama si nxitës të dhunës së policisë ndaj qytetarëve (Video)

Para 11 oretop-channel.tv

Përdhunimi i minorenes në Babrru, Altin Hazizaj: Video ishte në rrjet, me mijëra persona e pëlqyen

Para 11 oretop-channel.tv

Komikja dhe tragjikja, Kikia komenton dhunimin e 15 vjeçarit, Veliu të dorëhiqet (Video)

Para 11 oretop-channel.tv

Kikia: Ne të vrasim po na pe shtrembër dhe fshehim abuzimet që të mos na përqeshin (Video)

Para 11 oretop-channel.tv

Dhunimi i 15 vjeçarit, Luarasi: Është shokuese kur sheh 3 policë që nuk i ndërhyjnë kolegut (Video)

Para 11 oretop-channel.tv

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO