DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

E tmerrshme/ Ky insekt vret 1 milionë njerëz në vit, për herë të parë u zbulua në këtë shtet

Para 2 min sot.com.al

“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 19 janar 2021, Kritikat e Ramës ndaj BE-së. (Video)

Para 2 min shqiptarja.com

Integrimi në BE, Xhaçka zbardh bisedën me kryediplomatin portugez dhe jep lajmin e mirë: Ja çfarë do të ndodhë brenda qershorit 2021

Para 2 min sot.com.al

Ushtroi dhunë dhe kërcënoi bashkëjetuesen, arrestohet 39-vjeçari në Berat

Para 2 min shqiptarja.com

'Do hiqen 25 laborantë nga puna se shërbimi u dha me koncesion'/ Drejtori i spitali: E pavërtetë, do jenë pjesë e marrëveshjes së re

Para 2 min shqiptarja.com

Vdekja e psikiatres shqiptare, rrëfimi i të dashurit gjerman: Donim të martoheshim, të kishim fëmijë

Para 2 min shqiptarja.com

Arrestohet protestuesja/ Dyshohet se vodhi laptopin e Nancy Pelosit

Para 2 min syri.net

"Interesi është i PD-së", Fatmir Mediu: Nuk kërkuam privilegj, as zonë të lirë, por nëse PR-ja përjashtohet nga mundësia e kandidimit në Shkodër.... (Video)

"Pse populli nuk e kupton, që zgjedhjet e 25 prillit janë shitur në tavolinë"?

Para 3 min noa.al

Jeton Kadriu, DJ nga Gostivari, i cili u ngjit në skenë bashkë me yjet botërore (Video)

Para 3 min portalb.mk

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO