DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Nxehet situata për Kodin e Ri Zgjedhor, Presidenti kërkon ndihmën e Venecias, zbardhet kërkesa urgjente e Metës, ja 8 pyetjet për të cilat kërkon përgjigjje

Para 2 min sot.com.al

"Kuvendi të presë opinionin e Venecias", LSI jep mesazhin e fortë pas apelit të Varhelyit: Çfarë pritet të ndodhë nëse injorohet kjo deklaratë nga Rama

Para 2 min sot.com.al

“Me jelek, maska dhe...”/ Dëshmia e vlonjatit: Më thanë jemi “Policia e Shtetit”, më hodhën prangat. Si u futën në banesë 3 persona dhe tentuan të më grabisnin (Video)

"Fshehu armën dhe u largua me shpejtësi", policia flet për një ngjarje kriminale: Morëm informacione se 22-vjeçari... (Video)

Emrat jashtë listave të PD/ Basha: Kryesia merr vendimet përfundimtare

Para 3 min opinion.al

I bëri krenarë shqiptarët me arritjen e saj, por Majlinda Kelmendi nxjerr në shitje medaljen e artë. Ja arsyeja e veçantë

FILIPÇE: Vdekjet ndodhin për shkak se pacientët vijnë me vonesë për trajtim

Para 3 min medial.mk

Ulen çmimet e benzinës, dizeli mbetet i njëjtë

Para 3 min medial.mk

Nënshkruhet Korniza për Bashkëpunim për Zhvillim të Qëndrueshëm të KB-së për periudhën 2021-2025

Para 3 min medial.mk

MPPS punon në ligj të ri për marrëdhënie të punës, pritet të miratohet vitin e ardhshëm

Para 3 min medial.mk

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO