DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Aksidenti me 2 te vdekur ne Gramsh, arrestohet shoferi i “Fuoristrades”qe transportonte emigrante LajmiFundit

Para 1 minlajmifundit.al

Fund i përgjakshëm i pengmarrjes në Turqi, vritet prokurori bashkë me dy pengmarrësit

Para 4 mincna.al

Shqiptarët dhe totalitarizmi i heshtur

Para 5 minjavanews.al

8 viktima dhe 43 të prekur nga coronavirusi në Iran/ Turqia mbyll kufirin

Para 6 mincna.al

Virusi i afrohet Zvicrës: Në Kantonin Tiçino kërkojnë mbylljen e kufirit me Italinë

Para 6 minalbinfo.ch

Koronavirusi/ 12 raste ne France dhe 16 ne Gjermani, diskutohet mbyllja e zones Shengen! LajmiFundit

Para 6 minlajmifundit.al

Skandali/ Gjykata angleze liri me kusht vrasësit shqiptar

Para 7 mintop-channel.tv

Panik në skenë, këngëtari grek bie pa ndjenja në mes të koncertit.... (Video)

Para 7 minstandard.al

Koronavirusi prek Italinë/ Shqipëria rrit masat në kufi: 'Korridor' intervistimi, termometër me lazer e izolim provizor (Video)

Para 7 minshqiptarja.com

Ludogorets e shqetësuar mbi situatën e koronavirusit në Itali, mund të shtyhet ndeshja me Interin

Para 7 minshqiptarja.com

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO