DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Politika shqiptare uron Von der Leyen, Rama: Lajm i mirë për Europën dhe Shqipërinë

Para 5 oreshqiptarja.com

​​“Fusha e Mëllenjave” hap edicionin e 11-të të PriFest

Para 5 oreperiskopi.com

Ursula von der Leyen në krye të KE, Rama: Lajm i mirë për Shqipërinë (Video)

Para 5 oregazetamapo.al

Diploma është gjysmake pa edukim! (Video)

Para 5 oreshenja.tv

Presidentja e re e KE/ Fjalim pasionant i Ursula von der Leyen në Parlamentin Europian

Para 6 oresyri.net

​“Fusha e Mëllenjave” hapi edicionin e 11-të të PriFest

Para 6 orertv21.tv

​“Fusha e Mëllenjave” hap edicionin e 11-të të PriFest

Para 6 orekosovapress.com

Von der Leyen merr urimin e pare nga Tirana/ Pollo:Do vendose prioritetet e duhura per vendet e Ballkanit Perendimor

Para 6 oredroni.al

Ursula von der Leyen

Para 7 orerrokum.tv

Haradinaj për Ursula von der Leyen: Do të kthejë Kosovën në dinamikat e plota integruese evropiane

Para 8 orebotasot.info

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

Më shumë lajme