Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

4 zyrtarë vriten në një sulm terrorist në Pakistanin veriperëndimor

Para 30 min balkanweb.com

Kur ju pickon mushkonja, ja çfarë i ndodh trupit

Para 1 ore botasot.info

Sela: Fronti Europian garanton që Maqedonia e Veriut të bëhet pjesë e e gjeopolitikës perëndimore

Para 1 ore zhurnal.mk

Sela: Fronti Europian garanton që Maqedonia e Veriut të bëhet pjesë e e gjeopolitikës perëndimore

Para 1 ore medial.mk

Mexhiti: Mburren me arrogancë por kurrë më afër Qeverisë nuk do jenë

Para 2 ore zhurnal.mk

Mexhiti: Mburren me arrogancë por kurrë më afër Qeverisë nuk do jenë

Para 2 ore medial.mk

Sela: Fronti Europian garanton që Maqedonia e Veriut të bëhet pjesë e e gjeopolitikës perëndimore

Para 2 ore botashqip.com

Ilija Dimovski: Marrëveshja e Prespës është padrejtësi për maqedonasit

Para 2 ore zhurnal.mk

Ilija Dimovski: Marrëveshja e Prespës është padrejtësi për maqedonasit

Para 2 ore medial.mk

'Sherr dhe ndarje' politike mes çiftit Meta- Kryemadhi, kreu i PL: Monika po paguan kostot e Lul Bashës, nuk po paguan kostot e burrit

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme