DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Fjalori vulgar i Xhaferit, Komisioni i Etikës mblidhet javën e ardhshme

Para 9 min infoshqip.com

Kush është Nuredin Dumani, ‘sipërmarrësi’ i vrasjeve me pagesë (Video)

Para 10 min tetovasot.com

Javën e ardhshme do të dihet nëse Talat Xhaferi do të dënohet për fjalorin e tij ndaj punonjësve të Kuvendit

Para 10 min tetovasot.com

Tha se do të vijë në Shqipëri, Francesko Totti ka një problem: Shpresoj të gjej fluturim për në Tiranë

Para 11 min sportekspres.com

Altun kritika ministres së jashtme suedeze lidhur me postimin për PKK-në

Para 14 min mesazhi.com

Fotot tronditëse që tregojnë se si Putin nga një “maço” është kthyer në një njeri “të dobët dhe të fryrë” në 3 vite

Para 15 min shqip.media

Kongresi amerikan miraton 40 miliardë dollarë për Ukrainën

Para 16 min gazeta.mk

Javën e ardhshme do të dihet nëse Talat Xhaferi do të dënohet për fjalorin e tij ndaj punonjësve të Kuvendit

Para 16 min botasot.info

“Sa turp, u bënë lodër në duart e Ramës”- Deputeti i PD ironizon Alibeajn

Para 17 min gazeta.mk

Bekteshi thotë se nuk do të ketë intervenime në tarifën e lirë për energjinë elektrike

Para 18 min telegrafi.com

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO