Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kush janë 2 mjekët e QSUT nën hetim nga SPAK, Aurel Vula dhe Ilir Broqaj! I dyti i arrestuar më parë për korrupsion

Para 0 min shqiptarja.com

Teatri Kombëtar dhe e vërteta e kauzës

Para 3 min shqiptarja.com

25 lutje në 120 fotografi, 'Jerusalemi nuk është thjesht një qytet' ekspozita ‘shëtitëse’ në Galerinë e Artit Tiranë

Para 3 min shqiptarja.com

Pas pandemisë, ekspozita “Fituam jetën” në muze, Abaz Hado : Të gjithë duhet të bëjmë diçka për vendin!

Para 3 min shqiptarja.com

Nga viti 1960 në ditët e sotme, ekspozohen për herë të parë 100 vepra të Bujar Zajmit, e bija: Është një artist ende i pazbuluar

Para 3 min shqiptarja.com

Artisti Agim Sulaj, 18 vepra origjinale në galerinë e artit: Një mural dhe ekspozitë në Paris për Felinin

Para 3 min shqiptarja.com

Si e përjetoi karantinën nga COVID-i? Abaz Hado sjell ekspozitën e veçantë 'Fituam Jetën'

Para 3 min shqiptarja.com

Zgjedhja e kreut të SPAK, Beqiri: Në KLGJ dhe KLP pushtetin më të madh e ka Berisha e Meta! Haklaj: SHBA s’ka preferencë për kandidatura, por për rregullat e lojës

Para 5 min shqiptarja.com

Zyrtare/ Dy gola me kombëtaren belge, Teuta firmos me fantazistin 23-vjeçar

Para 10 min shqiptarja.com

I përfshirë në organizatë kriminale, arrestohet zv.drejtori i Policisë Kriminale në Malin e Zi

Para 10 min shqiptarja.com

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO