DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Napoli nxjerr në merkato Zielinskin, e kërkon një tjetër klub italian

Para 7 ore top-channel.tv

Prostitucioni dhe droga në shkolla po bën namin në Tiranë (Video)

Para 7 ore top-channel.tv

"Pluhur zanash" ja zonat ku shitej kokaina në Tiranë (Video)

Para 7 ore top-channel.tv

Top Channel/ Edi Rama takohet me Kryetarin e Kuvendit të Mbretërisë së Bashkuar, Lindsay Hoyle (Video)

Para 7 ore top-channel.tv

12 vjeçarët përdoren si shpërndarës, paguhen 100 mijë lekë në muaj (Video)

Para 7 ore top-channel.tv

Top Channel/ Marrëveshja e Ohrit, opozita “masakron” Kurtin: Asociacioni “tradhëti”! (Video)

Para 7 ore top-channel.tv

"Follow the many"/ Berisha i përmend të gjithë me emra, akuza të rënda ndaj Ulsi Manjës: Shkove dhe arrestove Lefterin për t’i bërë qefin Belindës, o intrigant

Para 7 ore sot.com.al

"Afera ‘McGonigal’ po avancon, hetimet po thellohen"/ Berisha zbulon emrin që ka marrë 30 tendera në Tiranë: Rama do ketë fatin e...

Para 7 ore sot.com.al

FOTO/ Të dyja kokë më kokë! Motra e Olta Gixharit nuk ndalet, ironizon rëndë moderatoren: Kiara ka nevojë për Luizin vetëm kur ...

Para 7 ore sot.com.al

Stuhi pluhuri në botën e largët, Teleskopi James Webb zbulon pamjet mahnitëse

Para 7 ore lajme.rtsh.al

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO