DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kante entuziazmon tifozët, heroi i ndeshjes largohet me “MINI Cooper”

Opinion nga Artan Shyti/ Ilir Suli, krenaria dhe turpi ynë

OBSH miraton për përdorim urgjent vaksinën kineze Sinopharm

Para 7 min oranews.tv

Erdogan: Turqia gati të prodhojë vaksinën e saj anti-Covid, ka padrejtësi në qasjen te vaksina

Para 7 min oranews.tv

PS s'ka kohë për pushim, mbledh nesër komisionin për shkarkimin e Ilir Metës

Para 8 min lapsi.al

Ktheu ish-karburantin në ambient për kultivimin e drogës, bie në pranga lushnjari

Para 8 min lajmifundit.al

Tragjedi e dyfishtë/ Nëna pëson atak kardiak dhe mbyt aksidentalisht beben teksa e ushqente

Para 8 min lajmifundit.al

Shkarkimi i Presidentit Meta, nesër mblidhet për herë të parë Komisioni Hetimor

Para 8 min lajmifundit.al

Albana Vokshi: Bashkëpunimi PD-LSI vijon dhe pas zgjedhjeve

Para 8 min kohajone.com

Çfarë ndodhi?! Pas famës dhe deklaratës së bujshme të Mevlanit, Ledjana merr vendimin e PAPRITUR, ja ç’ka bërë! (Video)

Para 9 min intv.al

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO