Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

SHBA do të tërheqë ushtarët e saj nga ky vend

Para 10 min kosova-sot.info

Aksident në Fier, drejtuesi i dehur përfundon në kanal

Para 11 min noa.al

Bëhet virale videoja e gruas që thyen xhamin e Lamborghinit duke kërcyer mbi të

Para 12 min telegrafi.com

Shoferi i dehur përfundon në kanal, nxirret nga banorët e zonës në Fier dhe transportohet në spital

Para 23 min botasot.info

Aksident i RËNDË në Fier/ Shoferi i dehur përfundon me makinë në kanal

Para 34 min gazeta-shqip.com

Një dështim inteligjent!

Para 36 min botasot.info

Kurti jep detaje nga vizita në Bullgari: Pas Sofjes, vazhdojmë drejt Hanoverit të Gjermanisë

Para 43 min infosot.com

Shoferi i dehur përfundon në kanal

Para 45 min opinion.al

Shoferi i dehur përfundon ne kanal, nxirret nga banorët e zonës në Fier

Para 49 min top-channel.tv

Makina del nga rruga, drejtuesi i dehur përfundon në kanal

Para 52 min syri.net

24 orët e fundit

Më shumë lajme