DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

BB6-Shpërthen Xhimi:

Para 2 minshqiptarja.com

Kolaudimi i automjeteve, arrestimenë Durrës: Ja skema dhe emrat

Para 2 minshqiptarja.com

Bojkoti në disa fakultete/ Rama kapet keq me pedagogët: S’duan të bëjnë mësim, rrinë në kafe, bëjnë lojën e nonë dajës (Video)

Para 10 minshqiptarja.com

Monedha virtuale Bitcoin, kostot e prodhimit në Shqipëri më shtrenjtë se çmimi

Para 10 minshqiptarja.com

Berat, rruga e amortizuar, banorët: Po shkatërrojmë automjetet, të ndërhyhet (Video)

Para 10 minshqiptarja.com

“Protestuesit vandalë”, Vasili: Rama mallkoi kuksianët në Ditën e Pashkëve, urren zotin

Para 19 minshqiptarja.com

PD braktis Kuvendin, LSI jo, Rama: PS rron një mijë vjet në pushtet po të jetë për këtë opozitë (Video)

Para 19 minshqiptarja.com

Itali, 27 kandidatë me origjinë shqiptare garojnë në zgjedhjet administrative të vitit 2019

Para 19 minshqiptarja.com

Pedagogu Prifti: Nuk jam për ndryshimin e ligjit, problemi nuk buron nga aty (Video)

Para 27 minshqiptarja.com

Tregu i punës, Rezart Prifti bën 'mea culpa': Universiteti nuk ofron kurrikulat e duhura

Para 27 minshqiptarja.com

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO