DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Objekt në hapësirë/ Shkencëtarët tregojnë datën se kur asteroidi gjigant mund të godas Tokën

Para 1 min gazetadita.al

Arrestohet “gjyshja”, 47-vjeçarja shqiptare hiqej si bamirëse, por mashtronte emigrantët në Angli

Para 6 min imalbania.com

"Gjermania po mbyllet", Dr. Marsela Ceno flet pet masat e Qeverisë dhe mënyrën e mjekimit (Video)

Para 6 min top-channel.tv

Pipero: Shqetësuese nuk janë rastet pozitive por të shtruarit në spital (Video)

Para 6 min top-channel.tv

Pipero merr në "mbrojtje" Ministren Manastirliu pas deklaratës për përzgjedhjen e të infektuarve (Video)

Para 6 min top-channel.tv

Cufaj: Mbyllja e dytë do t’i godasë gastronomët tanë në Gjermani

Para 7 min arbresh.info

Kompania e tij fitoi tenderin 5 mln euro/ Ministri kosovar bëhet meme: Nuk kam asnjë funksion, thjesht jam pronar (Video)

"Me merkaton që kemi bërë besojmë te titulli", Renato Arapi: Sulmi jonë është bërë i frikshëm, ja rivalët tanë

Bleona Qereti publikon foto me Grenellin, e quan “yll”

Para 8 min arbresh.info

Francë, më shumë se 47 mijë raste të reja me Covid, 235 të vdekur

Para 10 min arbresh.info

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO