DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Besimi i ulët ndaj vaksinimit "një krizë globale"

Para 7 orelajmi.net

Shteren rezervat shtetërore, qeveria i shpenzoi pa kontroll

Para 7 orelajmi.net

Enca feston një sukses me këngën e re, por 'thumbon' kolegët

Para 7 orelajmi.net

Coutinho dhe Dembele, çelësi i kthimit të Neymar te Barcelona

Para 7 orekosova-info.com

Bandat e drogës në Britani rekrutojnë njerëz në Veriun e Shqipërisë

Para 7 orekallxo.com

Haradinaj: Kosova ka pasur fat që në rrugëtimin e saj historik ka vendosur partneritet strategjik me ShBA-në

Para 7 orekosova.info

Lansohet Renault Kadjar i ri, i përshtatshëm për terenet e gjata (Video)

Para 7 oretelegrafi.com

Berisha po largohet nga Atalanta, drejt skuadrës tjetër nga Serie A

Para 7 orekosova-sot.info

Këshilli Ushtarak i Sudanit do të formojë qeveri të përkohshme teknokrate

Para 7 orekoha.net

IKD-Haradinajt: Anuloje vendimin për 95 mijë euro, do të ketë pasoja

Para 7 orekosova-sot.info

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit